انعقاد قرارداد بین سازمان تاکسیرانی‌های شهری و شرکت بهسا

در این مراسم با انعقاد قرارداد همکاری مشترک بین شرکت بهسا و سازمان تاکسیرانی‌های شهری از سامانه جامع مدیریت اطلاعات تاکسیرانی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهسا، مراسم سی‌و‌نهمین مجمع اتحادیه تاکسیرانی‌های شهر تهران و دومین مجمع اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل بار شهرداری‌های تهران با حضور جمعی از مدیران این حوزه از جمله مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری، علی زینی‌وند معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سعید ترکیان مدیرعامل شرکت مشاورین داده پرداز بهسا رایانه ، رضا یعقوبی مدیرعامل شرکت محوران پردازش کامیاب(تیکرو)، زهرا عقیلی کارآفرین و سرمایه گذار شرکت بهسا برگزار شد. ضامنی با اشاره به راه‌اندازی سامانه جامع تاکسیرانی و مزایای آن برای تاکسیرانان، افزود: «با توجه به ضرورت همراهی با تکنولوژی‌های روز و سیر صعودی همراهی تاکسی‌ها با سامانه‌های اینترنتی، بیش از50 شهر به این سامانه پیوسته‌اند و در طول چند ماه آینده گزارش برخط بخش تاکسیرانی روی موبایل ها قرار خواهد گرفت که گرفتاری‌ها و مغایریت‌های آماری را برطرف خواهد کرد.
سعید ترکیان مدیرعامل شرکت مشاورین داده پرداز بهسا رایانه (بهسا) در خصوص این تفاهم‌نامه گفت: بهسا به عنوان تولید کننده نرم افزارهای درون سازمانی و مدیریت اطلاعاتی سامانه‌هایی را راه‌اندازی کرده که از جمله مهمترین آن سامانه مدیریت اطلاعات سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل است تا از این پس در قالب بررسی اطلاعات شخص، مجوز، خودرو، محاسبات مالی، برون‌سپاری و شهروندسپاری به مفهوم ارائه خدمات از طریق پنل وب به خود شهروندان خدمات‌رسانی کند. اقدام مهم دیگر این شرکت راه‌اندازی سامانه تاکسی آنلاین است که تاکسی‌ها را به تجهیزات مدرن جهت خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان مجهز می‌کند.